Amazon'da Başarınızı Arttırın

Mayıs 2019'da Amazon, gezegendeki en büyük perakendeci olarak Walmart'ı geçti *

Dünya genelinde ürün aramalarının yüzde altmış altısı artık Amazon’da başlıyor. E-ticaret satışlarının% 79’u çevrimiçi müşteri yolculuğunun ** parçası olarak Amazon’u içeriyor **. Amazon gitmiyor; markalar bu konuda ne yapacaklarına karar vermelidir.

Amazon, çevrimiçi müşteri alışveriş deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterileriniz Amazon’da, sattığınız ürünleri arıyorlar ve sıklıkla şirketinizin adını arıyorlar. Amazon’un korkutucu olmasına gerek yok. Başarılı bir Amazon stratejisi geliştirmenin, içeriğinize sahip olmak ve marka öykünüzü karlı bir satış kanalı oluştururken anlatmak kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Yurt Dışı Satış olarak Amazon’da başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak deneyim ve bilgi birikimine sahibiz. İçeriğinizin sahibi olmanıza, tutarlı bir marka hikayesi anlatmanıza, reklam harcamalarından elde ettiğiniz getiriyi artırmanıza ve satışlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

*Amazon Surpasses Walmart As The World’s Largest Retailer – Forbes
**Feedvisor 2019 Amazon Consumer Behavior Report

Operasyon Modelimiz

Uzman Kadro

Amazon operasyonlarınızı yüksek deneyime sahip uzmanlardan oluşan ekibimize teslim edin.

Bütünsel Amazon Yönetimi

Ürün listelerini optimize etmekten reklam kampanyaları yayınlamaya kadar bu önemli satış kanalını en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan Amazon'un tüm yönlerini yönetiyoruz.

İnandığımız Ürünlerle Çalışıyoruz

Kendimizi birlikte çalıştığımız markalara daldırıp müşteri deneyiminin tüm platformlarda tutarlı olmasını sağlıyoruz.

Uzmanlıklarımız

Hesap Yönetimi

Amazon'un iç işleyişini derinlemesine anlayan ekibimiz, hem satıcılar hem de satıcılar için günlük aktivitelerin yanı sıra raporlama ve analizleri yönetmek için çalışır.

Amazon Danışmanlığı

Amazon'un iç işleyişini derinlemesine hakim ekibimiz, hem tedarikçiler hem de satıcılar için günlük aktivitelerin yanı sıra raporlama ve içgörüleri yöneterek en iyi sonuçları ortaya çıkarır.

Listeleme Optimizasyonu

İşletmeniz için kapsamlı anahtar kelime araştırması yapıyoruz, ardından dünyada her satış yaptığınızda yüksek dönüşüm sağlayan, tamamen yerelleştirilmiş ürün listeleri üretiyoruz.

Kampanya Yönetimi

Etkili teklif stratejileri ve yüksek düzeyde optimize edilmiş reklamlarla, reklamcılık harcamalarınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve markanızın ve ürünlerinizin alakalı aramalarda ön ve merkez olmasını sağlamanıza yardımcı oluruz.

Amazon Dükkanı

Amazon'da markanızı oluşturmak için mağazadan yararlanın. Önemli tarihlere ürün ve promosyonlar ekliyor ve müşterileriniz için güçlü bir marka deneyimi sağlamak için özel düzenler oluşturuyoruz.

Yüksek Kaliteli İçerik

Ürünlerinizin USP'lerini daha iyi satmak, daha tutarlı bir müşteri deneyimi sağlamak ve dönüşüm oranını artırmak için video, resim ve grafikler dahil olmak üzere Yüksek Kaliteli İçerik uygulayın.

Amazon'da Hemen Satışa Başlamak İçin İletişime Geçin

[contact-form-7 id=”4309″]